reklama
reklama

Wykorzystaj ciepło płynące z gruntu lub powietrza. Wybierz pompę ciepła do ogrzewania swojego domu

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.03.2021 08:00,
Coraz częściej używa się pomp ciepła do ogrzewania domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz budynków firmowych. Ich działanie opiera się o dużą efektywność działania, niskie koszty utrzymania oraz ekologiczne podejście, bez zanieczyszczeń dla środowiska. To nowoczesna alternatywna dla klasycznych form grzewczych.
Wykorzystaj ciepło płynące z gruntu lub powietrza. Wybierz pompę ciepła do ogrzewania swojego domu


Pompa ciepła w zależności od jej rodzaju, pobiera energię skumulowaną w ziemi, wodzie gruntowej, złożach skalnych lub powietrzu i wytwarzana z niej ciepło, które można użyć do ogrzania domu lub wody.

Pompy ciepła z dofinansowaniem 2021 do 18000 zł i ulgą termomodernizacyjną

Wybierając pompę ciepła możesz skorzystać z programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Dzięki czemu uzyskasz aż do 18000 zł dofinansowania.

Nie bez znaczenia jest również możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej, dzięki której możesz odliczyć sobie od podatku wydatki poniesione na to przedsięwzięcie. W przypadku kotłów gazowych to dofinansowanie wynosi połowę czyli dokładnie 9000 zł.

Skontaktuj się z nami, a załatwimy dla Ciebie wszystkie niezbędne formalności z tym związane. Zadzwoń: 696 924 692

Montaż pomp ciepła na 8%

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje pomp ciepła z montażem 8%. Jesteśmy lokalną firmą i zapewniamy fachową poradę, projekt instalacji, odpowiedni dobór urządzeń, odwiert głębinowy, montaż instalacji pompy ciepła oraz późniejszy serwis.

Wykonaliśmy setki tego typu wydajnych i bezawaryjnych instalacji pomp ciepła. Nasze zespoły monterskie posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną.Walusiak - Technika grzewcza i instalacyjna

Firma Walusiak działa na terenie i w okolicy Andrychowa, Wadowic, Kęt, Bielska-Białej, Oświęcimia i Żywca. Zaufało nam setki klientów, powierzając nam do realizacji wiele zleceń związanych z instalacjami grzewczymi i sanitarnymi.

Zadzwoń do nas: 696 924 692 lub napisz e-maila [email protected].

Odwiedź również naszą stronę internetową https://walusiakroczyny.pl, aby poznać więcej informacji na temat: pompy ciepła Andrychów, pompy ciepła Bielsko, pompy ciepła Wadowice oraz pompy ciepła Kęty.

W naszej ofercie znajdują się również:

  • Instalacje c.o., wod-kan

  • Przyłącza gazowe

  • Montaż klimatyzacji

  • Fotowoltaika

  • Kolektory słoneczne

  • Systemy rekuperacji

  • Ogrzewanie podłogowe

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu hydraulicznego zlokalizowanego w Bulowicach przy ulicy Krakowskiej 83.

Nasze ostatnie realizacje:reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy