reklama

Restauracja Beskidzka to nowe miejsce na kulinarnej mapie Andrychowa

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.10.2020 11:30,
Smacznie i niedrogo!
Restauracja Beskidzka to nowe miejsce na kulinarnej mapie Andrychowa

Ulica Beskidzka 5a w Andrychowie. Restauracja otwarta we wrześniu, kusi nie tylko nie wygórowanymi cenami ale przede wszystkim dobrym smakiem. Różnorodne menu jakie serwowane jest w Beskidzkiej powinno zadowolić naprawdę szerokie grono zwolenników dobrego jedzenia, przystawki, zupy, dania główne, no i desery, naprawdę jest z czego wybierać.

Codziennie możemy wybrać również jeden z dwóch opcji obiadów dnia w cenie zaledwie 17zł za zestaw zupa i drugie danie. Ciekawy i przytulny wystrój pozwoli zjeść ze smakiem, a jeśli zabraknie czasu na odwiedziny lokalu bez problemu można zamówić obiady i dania z karty z opcją dowozu, za który restauracja nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. A opakowania, (przynajmniej na tą chwilę) są GRATIS!


Beskidzka to również świetne miejsce na wypad z przyjaciółmi. Drinki, kultowe jasne pełne albo obszerna paleta piw kraftowych wręcz namawiają aby skorzystać ze świetnie prezentującego się ogródka przy restauracji. Definitywnie będziemy mogli skorzystać jeszcze z ostatnich promieni jesiennego słońca. Leniwo wypoczywając na wygodnych poduchach oryginalnych kompletów wypoczynkowych zrobionych z palet na pewno narobimy sobie smaki aby zaglądnąć TAM w przyszłe LATO.

Szefowie kuchni układając menu nie zapomnieli też o czymś na ząb kiedy apetyt wzmogą owe trunki. Pizza i burgery to street food który musicie spróbować. Powodzeniem cieszy się nie tylko wśród młodych, burgera z dzika i beskidzkiego powinien spróbować każdy zwolennik mięska, a dla prawdziwych głodomorów jest coś specjalnego!!! Tomahawk !!! Całego menu nie sposób opisać bo ciężko by to było czytać na głodzie… Zapraszamy zatem do odwiedzenia Beskidzkiej i wypróbowania świetnego jedzonka bo WARTO.

Restauracja Beskidzka wyszła również naprzeciw wszystkim którzy pragnęli by zorganizować kameralne przyjęcie w gronie rodziny i najbliższych. Restauracja posiada klimatyzowaną salę mieszczącą do 70 osób. Dogodna i niedroga oferta imprez okolicznościowych oraz wolne terminy na komunie 2021 oraz 2022 to kolejny argument aby zapoznać się bliżej ze stroną Restauracja Beskidzka na facebook oraz stroną WWW która już wkrótce zostanie opublikowana. Nie czekaj, sprawdź już dzisiaj i zamów coś dla siebie.

Restauracja kontakt / Pizza / Obiady dnia

537 488 135

Imprezy okolicznościowe / Chrzciny / Komunie / Wesela / Catering

796 470 404Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy