reklama

Dramatyczna akcja ratownicza we Frydrychowicach

, Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2020 12:59, DK
Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.
Dramatyczna akcja ratownicza we Frydrychowicach
Do zdarzenia doszło we wtorek (6.10) przed południem w budynku klubu sportowego we Frydrychowicach. Jeden z mieszkańców stracił tam przytomność.

Świadkami tego byli druhowie w miejscowej OSP, którzy pierwsi zaczęli udzielać poszkodowanemu profesjonalnej pomocy medycznej.

- Do przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego dwóch druhów prowadziło RKO z wykorzystaniem Defibrylatora AED, na miejsce przybyli również druhowie z naszej OSP którzy otrzymali alarm i usłyszeli syrenę. Niestety mimo wysiłku mężczyzna zmarł... - informują strażacy z OSP Frydrychowice.

To kolejny dowód na to, jak ważne jest wyposażenie OSP, bo to właśnie często strażacy ochotnicy są pierwsi na miejscu zdarzenia w swoich miejscowościach.

foto: OSP Frydrychowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy