reklama

Przebrany papież na rynku. Wyjaśniamy o co chodzi

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.10.2020 11:00, PG
Nowy film o papieżu?
Przebrany papież na rynku. Wyjaśniamy o co chodzi

Jak się dowiadujemy od kilku dni w Wadowicach kręcone są ujęcia do wspomnień w formie video jakie będą przedstawione podczas koncertu organizowanego przez gminę Wadowice wspólnie z papieskim muzeum i TVP z okazji stulecia urodzin świętego Jana Pawła II. Producentem koncertu jest firma SOS Music, która jest producentem zewnętrznym dla Telewizji Polskiej i Telewizji Polsat.

Na koncercie wystąpi plejada gwiazd: Łukasz Zagrobelny, Mateusz Ziółko, Maciej Miecznikowski, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Janusz Radek, Golec uOrkiestra, Arka Noego, Mała Armia Janosika i najbardziej znana śpiewająca zakonnica w Europie – Siostra Cristina Scuccia, zwyciężczyni włoskiej edycji programu The Voice. Koncert poprowadzi jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce – Artur Żmijewski.

Wyjątkowe widowisko, transmitowane na żywo przez TVP prosto z wadowickiego rynku, odbędzie się w niedzielę 18 października. Start o godzinie 17.00.


foto: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekx, 06.10.2020 15:58

Znowu kasa idzie nie wiadomo na co i po co.Pisiory lepiej niech słuchają tego co mówił papież a nie pajacują