reklama
reklama

Premiera najnowszego filmu TERAZ ANDRYCHÓW

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.10.2018 18:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał wyborczy KWW „Teraz Andrychów”.
Premiera najnowszego filmu TERAZ ANDRYCHÓW
Chcemy pokazać że Andrychów to nie tylko miasto, ale też okoliczne sołectwa. Podkreślić ich znaczenie i rangę jako integralną część naszego miasta i całej gminy. Spot ma za zadanie zaprosić wszystkich mieszkańców do udziału w wyborach samorządowych 21 października tj. w najbliższą niedzielę.

Naszą kampanię oparliśmy na realiach i faktach oraz możliwościach naszego Komitetu „Teraz Andrychów''. Jesteśmy zespołem ludzi który ma zapał, chęci i jest blisko mieszkańców od 5 już lat funkcjonuje w przestrzeni publicznej.

Nowa Rada Miejska w Andrychowie potrzebuje zaangażowania radnych w sprawy społeczności lokalnej. To mają być sąsiedzi znajomi zwykli ludzie do których można podejść i zwrócić im uwagę co jest w danym miejscu do zrobienia.

Jesteśmy gwarancją takich potrzeb mieszkańców.

Teraz Andrychów - Teraz Rzyki, Teraz Sułkowice,Teraz Roczyny, Teraz Inwałd, Teraz Zagórnik, Teraz Bolęcina, Teraz Targanice, Teraz Brzezinka. Wspólnie zdecydujemy o naszej Gminie!!!

ZAPRASZAMY 21 - 10 - 2018

Idziemy na Wybory!

A Ty?

Materiał wyborczy KWW "Teraz Andrychów"

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy