Policjanci interweniowali w sprawie awantury na stacji paliw, a ujawnili dwa przestępstwa

, Na sygnale, Wiadomości, 15.10.2018 12:00, red
Wszystko zaczęło się od awantury...
Policjanci interweniowali w sprawie awantury na stacji paliw, a ujawnili dwa przestępstwa

12 października w Zatorze policjanci zatrzymali 22 – letnią mieszkankę Zatora, podejrzaną o prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie amfetaminy. Popełnione przestępstwa wyszły na jaw podczas interwencji Policji, związanej z awanturą na stacji paliw, którą wszczęła 22 - latka.

Jak informuje policja, w piątkowe przedpołudnie policjanci z zatorskiego komisariatu Policji zostali wezwani przez personel jednej ze stacji paliw w Zatorze, w związku z awanturą, którą wszczęła jedna z klientek. W trakcie przeprowadzanej interwencji funkcjonariusze od razu dostrzegli dziwne zachowanie 22 – letniej mieszkanki Zatora, która sprawiała wrażenie osoby będącej pod wpływem środków odurzających.

- W związku z faktem, iż kobieta na stację paliw przyjechała swoim samochodem, policjanci poddali ją badaniu stanu trzeźwości, które nie wykazało alkoholu. Następnie przy użyciu testera narkotykowego przeprowadzili badanie śliny kobiety. To badanie potwierdziło spostrzeżenia funkcjonariuszy, że 22 – latka znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Dodatkowo podczas przeszukania pojazdu kobiety policjanci znaleźli woreczek z niewielką ilością białego proszku, który okazał się amfetaminą. Kobiecie została także pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy