Pod osłoną nocy nieznani sprawcy niszczyli banery

, Polityka, Na sygnale, Wiadomości, 14.10.2018 14:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Pod osłoną nocy nieznani na razie sprawcy przeprowadzili atak na banery wyborcze w gminie Andrychów.
Pod osłoną nocy nieznani sprawcy niszczyli banery
Policja najwięcej zgłoszeń otrzymała z Sułkowic. Tam pociętych zostało co najmniej kilkanaście banerów wyborczych prezentujących kandydatów różnych komitetów wyborczych na stanowiska samorządowe. W niektórych przypadkach - zniszczono także specjalne stojaki z banerami, jak w przypadku reklam wyborczych stowarzyszenia "Teraz Andrychów".

Złośliwość, celowe działanie? Kto stoi z tymi dewastacjami? Tego na razie nie wiadomo. Sprawę od rana wyjaśnia andrychowska policja.

W ostatnich dniach takie sytuacje zdarzają się nie tylko w gminie Andrychów. Na niszczenie banerów wyborczych skarżył się ostatnio m.in. burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 15.10.2018 09:42

niszczenie czegokolwiek co jest własnością innych nie jest śmieszne.

martynowski, 15.10.2018 09:30

ktoś po prostu obalił stowarzyszenie :D

specnarz, 15.10.2018 06:06

No i oczywiście każdy wybrany powinien się rozliczać ze swoich obietnic wyborczych...

specnarz, 15.10.2018 06:05

Wszędzie plakaty, plandeki i ulotki. Aż się niedobrze robi na widok takiego stanu rzeczy. Moim zdanie każdy wyborca powinien otrzymać programy wyborcze wszystkich kandydatów w jednej książeczce ujednolicone pod kątem formy i na tym koniec. Szkoda kasy i śmieci, nikt by nie niszczył ani się nie denerwował.

lojzek, 14.10.2018 15:00

Dobry kantydat to ten,co nie potrzebuje reklamy!!!!!