reklama
reklama

Finansowa elastyczność. Jak auta poleasingowe mogą poprawić budżet firmowy?

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.02.2024 13:28,
Wydatki firmowe trzeba stopniować – czasem inwestycja w jeden obszar działalności jest ważniejsza i może przynieść wymierny zysk w przyszłości. W takiej sytuacji często szuka się oszczędności, m.in. w firmowej flocie pojazdów. Czy musi być ona kosztowna? Sprawdź, dlaczego samochody poleasingowe to dobry wybór dla tych, którzy szukają oszczędności.
Finansowa elastyczność. Jak auta poleasingowe mogą poprawić budżet firmowy?

Czy zakup firmowego auta poprawi sytuację finansową przedsiębiorstwa?

Jeśli szukasz oszczędności w swojej firmie, koniecznie weź pod uwagę możliwość zakupu poleasingowego samochodu. Stworzenie firmowej floty z takich pojazdów to doskonała opcja, szczególnie w sytuacji, gdy trzeba zaoszczędzić nieco środków z budżetu przedsiębiorstwa.

Inwestycja w samochód poleasingowy może znacznie poprawić budżet przedsiębiorstwa. Kilkuletnie auto wciąż jest stosunkowo młodym pojazdem, choć można go nabyć w nawet kilkadziesiąt procent niższej cenie w porównaniu do salonowych samochodów. To podstawowy czynnik determinujący opłacalność zakupu auta z drugiej ręki na leasing firmowy.

Ile można zaoszczędzić na poleasingowych autach w firmowej flocie?

W tym przypadku oszczędności wcale nie są pozorne. Kiedy kupisz poleasingowe auto i podpiszesz umowę finansowania w ramach kolejnego leasingu, możesz zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych w skali miesiąca – zakładając, że do tej pory w firmowej flocie były wyłącznie w 100% nowe pojazdy.

Samochody poleasingowe z roczników 2021-2023 to wydatek miesięczny na poziomie niewiele ponad 1 tys. złotych. Oczywiście koszty związane z podpisaniem umowy leasingu używanego auta są zależne od klasy pojazdu, przebiegu, rodzaju zastosowanego wyposażenia.

Poleasingowe auta w mAuto – jak szukać oszczędności w firmowej flocie aut?

Pierwsze oszczędności na samochodach poleasingowych da się zauważyć już w dzień podpisywania nowej umowy leasingu. Jak to możliwe? Otóż miesięczna rata będzie stosunkowo niska, w porównaniu do najnowszych modeli aut salonowych.

Nowy model tego samego auta, które wybraliśmy do swojej firmy, może kosztować nawet kilkadziesiąt procent więcej niż kilkuletni samochód przekazany do leasingodawcy po zakończonej umowie z innym klientem.

Warto mieć na uwadze, że poleasingowe samochody są równie sprawne, jak nowe modele z oferty mAuto. Aby nieco zaoszczędzić, wybierz 2, 3, a nawet 5-letni pojazd. Wtedy miesięczna rata leasingu zamiast np. 5 tys. złotych netto wyniesie zaledwie 2,5 tys. złotych netto.

Dlaczego warto zdecydować się na poleasingowe auta od mAuto? Wybierz i zacznij oszczędzać w firmie.

Stan techniczny wszystkich samochodów poleasingowych dostępnych w ofercie mAuto został dokładnie zweryfikowany. Analizie są poddawane takie elementy, jak: nadwozie, koła, wnętrze, wyposażenie oraz podzespoły mechaniczne.

Najważniejsze zalety wyboru poleasingowego auta do firmy z oferty mAuto to:

  • wiele niższa kwota zakupu w porównaniu do nowych samochodów,
  • mniejsza miesięczna rata leasingu,
  • dostęp do pakietu usług dodatkowych, np. ubezpieczenie lub koordynacja serwisu,
  • auta dostępne nawet z zerową opłatą wstępną do umowy leasingu.

A zatem zamawiając poleasingowy pojazd z certyfikatem od mAuto masz pewność, że auto będzie w pełni sprawne, a dodatkowo dostępne w wyjątkowo korzystnej cenie.

Jeśli planujesz podreperować firmowe finanse, a jednocześnie musisz odświeżyć firmową flotę samochodów, koniecznie weź pod uwagę możliwość nabycia poleasingowego auta. W tym przypadku oszczędności w budżecie przedsiębiorstwa sięgną nawet kilkudziesięciu procent w porównaniu do kupna nowego, salonowego auta.


- artykuł sponsorowany -

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy