reklama
reklama

Tylko wczoraj policjanci zatrzymali pięciu poszukiwanych

Na sygnale, Wiadomości, 28.02.2024 12:31,
Wszyscy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości.
Tylko wczoraj policjanci zatrzymali pięciu poszukiwanych
Niemal codziennie w ręce policjantów wpadają osoby poszukiwane, które ukrywają się przed konsekwencjami swoich niewłaściwych zachowań. Tylko wczoraj, na terenie powiatu wadowickiego, funkcjonariusze zatrzymali aż pięć takich osób.

Jako pierwszy w ich ręce wpadł 30-letni wadowiczanin, który był poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej celem odbycia kary 3 lat i 7 miesięcy pozbawienia wolności.


Drugi poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych na terenie Wadowic. 28-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Około godz. 20.30 w ręce andrychowskich policjantów wpadł 29-latek, który na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Wadowicach był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary 100 dni pozbawiania wolności.

Natomiast 20 minut później policjanci z Wadowic zatrzymali na terenie miasta 24-latka, który był poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej do odbycia kary 2 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Po wykonanych czynnościach poszukiwani mężczyźni zostali doprowadzeni do zakładu karnego.

Ponadto policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 53-letniego mieszkańca Wadowic, jako osobę podejrzaną, gdzie w sprawie zostało wydane postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres 14 dni. Mężczyzna trafi do aresztu śledczego.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy