reklama
reklama

Karolina Fryt z Andrychowa, zwyciężczyni programu Szansa na Sukces Opole 2023, wystąpi w Wadowicach

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.02.2024 10:45, INFORMACJA PRASOWA
Karolina Fryt wystąpi w Wadowickim Centrum Kultury w ramach „Koncertu przy Lampce”.
Karolina Fryt z Andrychowa, zwyciężczyni programu Szansa na Sukces Opole 2023, wystąpi w Wadowicach
Artystka, działająca muzycznie pod pseudonimem LoLa, to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, pochodząca z Andrychowa. W swojej twórczości łączy poezję śpiewaną z piosenką aktorską i nowocześniejszymi brzmieniami muzyki popularnej. To zwyciężczyni programu Szansa na Sukces Opole 2023, finalistka Konkursu Debiuty podczas 60. KFPP w Opolu, uczestniczka programu The Voice Kids, licznych koncertów telewizyjnych, laureatka konkursów wokalnych, aktorka. A także harcerka oraz studentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Karolina Fryt wystąpi w WCK już 2 marca o godzinie 18:00 na sali kameralnej.

- Serdecznie zapraszam w świat poezji, emocji i muzyki pełnej pasji. Podczas koncertu zabrzmi klasyka polskiej piosenki oraz fragmenty autorskiej twórczości. Wysnute zostaną opowieści, które w wersji akustycznej tworzą kameralną historię o wartościach, natchnieniach, wielkich wyzwaniach i niezwykłych zachwytach – zapowiada Karolina Fryt.

Bilety w cenie 45 zł/ 55 zł (w dzień koncertu) do nabycia w kasie lub na stronie wck.wadowice.pl.

Karolina Fryt (LoLa) – wokal
Filip Kot – pianino
Jan Łukasik – perkusja
Artur Łukasik – kontrabas
Natalia Mazurkiewicz-Szafarska – skrzypceźródło: WCK
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy