reklama

Dopnij swego! IFITT pomaga dotrzymać postanowienia

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.01.2020 17:00,
Postaw na zdrowie! Klub fitness i siłownia iFitt pomaga dotrzymać postanowienia noworoczne.
Dopnij swego! IFITT pomaga dotrzymać postanowienia

iFitt Klub Fitness to klub, który stawia zdrowie na pierwszym miejscu. Zobacz 5 RAD IFITT, dzięki, którym zadbasz o zdrowie, sylwetkę, dużą dawkę energii każdego dnia.

1. MOTYWACJA

Najlepszą motywacją jesteś Ty sam/a! Na bieżąco monitoruj swoje postępy żeby być świadomym zmian, które zachodzą w Twoim organizmie.

2. POWOLI!

Jeżeli będziesz próbował walczyć ze wszystkimi pokusami jednocześnie, napięcie może okazać się zbyt duże, a Ty polegniesz już przy pierwszej okazji. Wybierz "najgorszego z najgorszych" i z nim rozpraw się, jako pierwszym! Kiedy pokonasz swoją największa przeszkodę, z kolejnymi pójdzie jak z górki. Wzrośnie Twoja motywacja i poczujesz, że możesz więcej!

3. WYKORZYSTAJ TECHNOLOGIĘ!

Użyj telefonu, aby dodać sobie nieco otuchy i wspomóc swoje odchudzanie. Do wyboru masz aplikacje, które nie tylko liczą zjadane przez Ciebie kalorie, ułożą trening, ale przypominają Ci o piciu wody, czy pozwalają kontaktować się z innymi osobami zrzucającymi nadprogramowe kilogramy. Do wyboru jest dużo opcji, między innymi bardzo popularne w ostatnim czasie SmartWatche i przeróżne Fit opaski!

Niech technologia będzie po twojej stronie

4. DAJ SOBIE POMÓC!

Przyjście pierwszy raz na siłownię samemu wiąże się z ryzykiem, że możemy nieświadomie wykonywać jakieś ćwiczenie w niepoprawny sposób, a to w najgorszym wypadku może skutkować kontuzją. Żeby tego uniknąć, warto jest zainwestować, w choć jeden trening personalny z wykwalifikowanym do tego instruktorem, który pokaże nam wszystko krok po kroku

5. WYTRWAJ!

Nie zniechęcaj się, jeżeli na początku nie odczujesz postępów, ciężka praca i tak się opłaca! Efekty przyjdą z czasem a ty nabierzesz większej pewności siebie właśnie, dlatego że się nie podałeś

Twój Klub Fitness iFitt to nie tylko miejsce, w którym możesz skorzystać z siłowni i zajęć fitness oraz treningów personalnych. iFitt to miejsce, w którym: poprawisz samopoczucie, samodyscyplinę zwiększysz siłę i wytrzymałość mięśni, wzmocnisz serce, wzmocnisz układ kostny, poprawisz funkcjonalność układu odpornościowego, zmniejszysz ryzyko przed kontuzjami, wzmocnisz płodność (u kobiet i mężczyzn).

POSTAW NA ZDROWIE!

Treningi personalne, zajęcia grupowe, zdrowie, siłownia, cardio, sprzęt siłowy, dieta, plany dietetyczne, plany treningowe, treningi indywidualne, treningi grupowe, crossfit, zajęcia taneczne, aerobik. Przyjdź i zobacz sam/a!

Klub Fitness i Siłownia iFitt

Ul. Krakowska 50 (jadąc w stronę Wadowic po lewej stronie).

Andrychów 34-120

Tel: 696458161 (zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!!)

E-mail: [email protected]


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy