reklama

Samochód nadal stoi na Pańskiej Górze i stwarza zagrożenie [AKTUALIZACJA]

, MAGAZYN, Wiadomości, 07.01.2020 14:45, PG
Kolejna odsłona samochodu porzuconego na Pańskiej Górze.
Samochód nadal stoi na Pańskiej Górze i stwarza zagrożenie [AKTUALIZACJA]

Tydzień temu pisaliśmy o porzuconym samochodzie na Pańskiej Górze. Auto nadal stoi, jednak trochę już rozebrane (nie ma opon).

Dodatkowo z wraku wylewają się płyny eksploatacyjne. - Wystarczy małe źródło ognia, np. petardy i może dojść do pożaru- ostrzegają spacerowicze. Jeden z Czytelników przekazuje nam też informację, że na przedniej szybie widnieje naklejka z numerem rejestracyjnym pojazdu.

Kiedy policja zajmie się sprawą?


AKTUALIZACJA 07.01.2020

Zgodnie z przewidywaniami samochód podpalono. Na zdjęciu powyżej widać co z niego pozostało. Póki co policja sobie nie radzi z tą sprawą.

Samochód nadal stoi na Pańskiej Górze i stwarza zagrożenie

Kolejne porzucone auto w Andrychowie. Jak długo tam postoi?


Podobna sytuacja ma miejsce z samochodem, który pod koniec listopada wypadł z drogi i zjechał do rowu na drodze wojewódzkiej w Targanicach. Nadal stoi w tym samym miejscu.

Kolizja na drodze wojewódzkiej, auto wypadło z drogi


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Bryndza, 07.01.2020 18:42

Szwagier ma kilka fotek z pewnych miejsc z fotopułapki. Chętnie pokaże i wyśle do mamnewsa gdzie oni śpią w autach w jakich miejscach. A co niech przełożoni zobaczą i ludzie.