reklama
reklama

Zmarła lubiana opiekunka muzealnych gości

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 29.09.2021 15:00, eł

Miała zaledwie 49 lat...

Zmarła lubiana opiekunka muzealnych gości

30 września wadowiczanie pożegnają Małgorzatę Stawowy, wieloletnią pracownicę Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II. Jej rolą była opieka nad muzealnymi gośćmi. Zmarła w wieku zaledwie 49 lat.

„Zawsze służyła uśmiechem i dobrym słowem. Otwarta na Boga i drugiego człowieka, każdego dnia z radością witała zwiedzających w progach Domu Rodzinnego Jana Pawła II” - pisze o niej ekipa muzeum.

Małgorzata Stawowy zostanie pochowana 30 września na cmentarzu w Barwałdzie Dolnym. Msza św. żałobna odbędzie się natomiast w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Marii Panny w Wadowicach. Zaplanowano ją na 14.00. Pół godziny wcześniej rozpocznie się modlitwa różańcowa.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy