reklama
reklama

Autobus wjechał pod pociąg [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 29.09.2021 07:34,
Do zdarzenia doszło w środę (29.09) rano w Bulowicach.
Autobus wjechał pod pociąg [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Do wypadku doszło w środę (29.09) ok. 7:15 rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Bulowicach na ulicy Stara Droga, obok stacji Zamek Bulowicki.

Autobus "Komunikacji Beskidzkiej" relacji Andrychów - Kęty uderzył w pociąg osobowy, który zbliżał się do stacji. Na miejscu interweniują służby ratownicze. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ostatecznie został zawrócony. Poszkodowane zostały 4 osoby z autobusu. Pociągiem jechało ok. 15 osób - nikomu nic się nie stało.

- Jak wstępnie ustalili policjanci autobus linii międzymiastowej Andrychów - Kęty, przewożący kilkunastu pasażerów zderzył się z pociągiem osobowym relacji Bielsko Biała – Kraków Płaszów, którym podróżowało 15 pasażerów. Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło czterech rannych: 59 – letniego kierowcę autobusu oraz troje pasażerów, w tym dwóch mężczyzn i kobietę. Najpoważniejszych obrażeń ciała w postaci urazu czaszki doznał 51 – letni pasażer autobusu. Zarówno kierowca autobusu jak i maszynista w chwili zdarzenia byli trzeźwi. W trakcie dalszego postępowania policjanci z Komisariatu Policji w Kętach ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności tuż przed wjazdem na przejazd kolejowy.

AKTUALIZACJA: 13:00


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 29.09.2021 18:46

@ Renata Majcher nie idź tą drogą.... zostaw...odpuść nie baw sie w h...ne - nie żeruj na cudzych nieszczęściach. Pamiętaj karma wraca.

jasiekm, 29.09.2021 16:56

Aż postanowiłem się zalogować i skomentować komentarz ;). @My czego nie rozumiesz w tej treści? Wszystko jasno i logicznie zostało opisane.

jasiekm, 29.09.2021 16:52

Aż postanowiłem się zalogować i skomentować komentarz ;). @My czego nie rozumiesz w tej treści? Wszystko jasno i logicznie zostało opisane.

My, 29.09.2021 15:34

Pociągiem jechało ok. 15 osób - nikomu nic się nie stało. ect. Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło czterech rannych: 59 – letniego kierowcę autobusu oraz troje pasażerów, w tym dwóch mężczyzn i kobietę. Najpoważniejszych obrażeń ciała w postaci urazu czaszki doznał 51 – letni pasażer autobusu. NO WIĘC ?!

My, 29.09.2021 15:31

Czy ta osoba która opisała tutaj to zdarzenie zastanowiła się nad tym co napisała? głupi przyjmie wszystko i "machnie ręką" , człowiek inteligentny tak sprawy nie zostawi! Czy mam przytoczyć ten "twój"opis tego zdarzenia? Hmmm,może dzisiaj źle się czujesz? no dobrze,będę wyrozumiały i dam Tobie dzisiaj spokój ale następnym razem przeczytaj ze zrozumieniem to co opisujesz.Taki już jestem że dowalam sie do szczegółów.Pozdrawiam

Renata_Majcher, 29.09.2021 13:17

Poproszę rodzinę 51 letniego pasażera z wypadku autobusu miejskiego o kontakt mój e-mail: [email protected]