reklama

Premiera singla Beniamina Sobańca. W teledysku zagrała Kasia Bielecka

MAGAZYN, Wiadomości, 28.09.2021 18:45,
Zdjęcia do teledysku zrealizowane zostały na terenie: Andrychowa, Czańca, Kóz, Wieprza i Wielkiej Puszczy.
Premiera singla Beniamina Sobańca. W teledysku zagrała Kasia Bielecka

“UNOSZĘ SIĘ” to pierwszy solowy singiel Beniamina Sobańca z Andrychowa, który swoją premierę miał we wtorek (28.09) wieczorem.

Tekst utworu to swoiste rozliczenie Artysty z przeszłością i toksycznymi relacjami, w które jak sam uważa większość z nas (często nieświadomie) jest uwikłana na jakimś etapie swojego życia.

Teledysk do utworu został zrealizowany między innymi w malowniczych zakątkach Beskidu Małego, skąd pochodzi wokalista. Zdjęcia do teledysku zrealizowane zostały na terenie: Andrychowa (Pracownia cukiernicza Wu-Zetka), Czańca (Auto serwis TROJAK), Kóz, Wieprza i Wielkiej Puszczy.

W główne role wcielili się Mateusz Milczuk i Katarzyna Bielecka. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Beata Kobiela, za produkcję i montaż Manolo
Filmy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy