reklama

Wstrząsająca historia pana Zbigniewa [VIDEO]

, MAGAZYN, Wiadomości, 28.09.2021 20:10, DK / WB
Mężczyzna od 17 lat jest przykuty do łóżka.
Wstrząsająca historia pana Zbigniewa [VIDEO]
Pan Zbigniew Stawowczyk to przedsiębiorca, właściciel sklepów spożywczych, który prężnie rozwijał swoją firmę. Wszystko pękło niczym bańka mydlana 17 lat temu.
Wtedy to pan Zbigniew uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół, dodatkowo cierpi na cukrzycę typu drugiego oraz wykryto u niego guza na płucach.


Pan Zbigniew Stawowczyk zamieścił niedawno ogłoszenie, w którym zaoferował darmowy najem mieszkania w zamian za opiekę.

59-latek z Choczni jak sam stwierdza: „Nie chce opuszczać domu - chcę tu pozostać w domu i zajmować się dalej swoimi sprawami. Przez okres 17 lat byli u mnie różni ludzie – uczciwi, zorganizowani, sumienni a przede wszystkim dbający o higienę, lecz niestety trafili się też złodzieje alkoholicy oraz nieprzeciętne brudasy.(...) Nie jestem hipochondrykiem ani upierdliwym człowiekiem. Możesz mi pomóc a ja pomogę Tobie. Możemy razem mile spędzać czas.”

Pan Zbigniew Stawowczyk to człowiek, który mimo swojego uporu i pozytywnego nastawienia codziennie musi walczyć z systemem. Państwo (oprócz instytucji PFRON) niejako zapomniało o człowieku. Urzędnicy wykazali dosłownie ZERO zainteresowania. MOPS co prawda przysyła pracownika dwa razy w tygodniu na półtorej godziny, lecz ODPŁATNIE.

Zobaczcie nagranie.
Swoją skromną rentę pan Zbigniew musi więc przeznaczać na rachunki, opiekę medyczną, lekarstwa. Jest do tego stopnia źle, że w ubiegłym roku pan Zbigniew wziął kredyt na węgiel do ogrzewania domu i rachunki.

Jeżeli możecie w jakiś sposób pomóc, dzwońcie bezpośrednio do pana Zbigniewa pod nr tel. 605 036 487. Piszcie maile na [email protected]
Lub też zasilcie konto 50 1020 5558 1111 1445 9830 0088.
Każda wpłata ma znaczenie.

Przypominamy również, że oferta o bezpłatnym wynajmie w zamian za opiekę - jest nadal aktualna.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy