reklama

Zostały już tylko dwa dni, by pomóc druhom w „piwnym” konkursie

MAGAZYN, Wiadomości, 28.09.2021 15:09, eł

Takie wsparcie nic nie kosztuje. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Zostały już tylko dwa dni, by pomóc druhom w „piwnym” konkursie

Jak już pisaliśmy, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzeniu Dolnym dwoją się i troją, by zebrać pieniądze na zakup bardzo im potrzebnego samochodu ratowniczo-gaśniczego. W sierpniu przystąpili do konkursu w ramach kampanii „Harnaś wspiera strażaków ochotników”. Mogą wygrać w nim 5 tys. zł, ale potrzebują w tym pomocy internautów.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzeniu Dolnym mają dwa mocno wysłużone auta, które niemłode były już wtedy, gdy je kupowali. Marzy im się nowy, lekki wóz ratowniczo-gaśniczy z napędem na cztery koła. Zorganizowali już niejedną akcję, by zdobyć środki na upragniony samochód, ale wciąż brakuje im pieniędzy.

W konkursie Harnasia mogą zdobyć 5 tys. zł, jeśli wejdą do pierwszej dziesiątki rankingu. Mogą to osiągnąć tylko dzięki głosom internautów oddawanym na ich jednostkę. Obecnie są na 13. miejscu, a do końca rywalizacji zostały jeszcze tylko dwa dni – głosowanie trwa bowiem do 30 września. Wydaje się, że w takiej sytuacji ich szanse na wygraną są niewielkie, ale nie wszystko jest jeszcze stracone. Ważne, aby do pomocy druhom zmobilizować jak najwięcej osób.

- Zabawa polega na codziennym oddawaniu głosu, a także proponowaniu tego wszystkim swoim znajomym – podkreśla Paweł Krasa, prezes OSP w Gorzeniu Dolnym. Głosowanie odbywa się tutaj. Można też wspomóc druhów finansowo, wpłacając jakąś kwotę na internetową zrzutkę.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy