reklama
reklama

Potrąciła pieszego, który miał prawie 4 promile

Na sygnale, Wiadomości, 29.09.2021 09:45,
Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna odpowie przed sądem
Potrąciła pieszego, który miał prawie 4 promile

W poniedziałek (27.09) około godz. 19:30 w Zawoi (powiat suski) doszło do potrącenia pieszego przez pojazd marki Ford Fiesta. Policjanci ustalili, że kierująca samochodem jadąc w kierunku Zawoi Centrum najechała na leżącego poprzecznie na jej pasie ruchu ubranego na ciemno, nietrzeźwego pieszego.

Kierującej udało się na tyle wyhamować, że jedynie lekko zderzakiem przednim uderzyła w leżącego pieszego. Mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń. Przebadany na zawartość alkoholu miał w organizmie …. 3,82 promila alkoholu.

Z uwagi na stan upojenia alkoholowego odstąpiono od ukarania 41-latka mandatem - za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna.

Również wczoraj w Osielcu w powiecie suskim patrol ruchu drogowego suskiej Policji zatrzymał do kontroli pojazd marki Renault Scenic, którego kierujący znajdował się pod działaniem alkoholu. Kierowca, który w chwili kontroli miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie, miał także dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy