reklama
reklama

Zmarł radny. Miał 63 lata

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 09.09.2022 16:00, eł

Śmierć nadeszła szybko.

Zmarł radny. Miał 63 lata

Wielką stratę poniosła społeczność Huciska w powiecie suskim. Wczoraj (8 września) zmarł bowiem mieszkający w tej miejscowości Marek Chorąży, który od 2010 roku zasiadał w Radzie Gminy Stryszawa.

Był społecznikiem z powołania. Jeszcze niedawno aktywnie działał dla dobra swojej wioski i sąsiedniej Pewelki, a także całej gminy. Ostatnio jednak jednak ciężko zachorował. Ani wysiłki lekarzy, ani jego wciąż silna wola życia nie zdołały go ocalić. W chwili śmierci miał 63 lata.

Marek Chorąży pasjonował się między innymi piłką nożną. W młodości grał w Klubie Sportowym Lachy Lachowice-Hucisko. Później, gdy siły nie pozwoliły mu już biegać za piłką, został działaczem klubu.


Foto: Facebook/Marek Chorąży

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy