reklama
reklama

Zmarł Marek Gawęda

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 25.11.2021 13:55,
Był wieloletnim pracownikiem Urzędu Rejonowego w Wadowicach i Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wadowicach.
Zmarł Marek Gawęda

Z ogromnym żalem przyjęliśmy informację o śmierci Marka Gawędy – wieloletniego pracownika Urzędu Rejonowego w Wadowicach i Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wadowicach. W imieniu własnym, radnych Rady Powiatu w Wadowicach oraz pracowników Starostwa Powiatowego składamy Najbliższym Ś.p. Marka wyrazy głębokiego współczucia. W tych trudnych chwilach życzymy dużo sił do zniesienia bólu, który tylko czas może złagodzić.

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach – Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta – Beata Smolec

***

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 29 listopada 2021 r. Msza żałobna zostanie odprawiona o godz. 14:00 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Andrychowie. Przed mszą, o godz. 13:15 zostanie odmówiony różaniec.

- poinformowało Starostwie Powiatowe w Wadowicach

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy