Wielka Majówka - Wielkie Targi Ogrodnicze 2018

, Wiadomości, 27.04.2018 12:50,
Rodzinne Parki w Mini Zoo „KUCYK” w Inwałdzie organizują pierwsze WIELKIE TARGI OGRODNICZE 2018, w dniach 2-3 maja w godz. 9:00-17:00.
Wielka Majówka - Wielkie Targi Ogrodnicze 2018
Rodzinne Parki w Mini Zoo „KUCYK” w Inwałdzie organizują pierwsze WIELKIE TARGI OGRODNICZE 2018, w dniach 2-3 maja w godz. 9:00-17:00.

Pasjonaci mogą przygotować się na sezon w ogrodzie i sadzie.

Targi Ogrodnicze są doskonałą okazją do uzupełnienia kolekcji roślin i poznania nowinek ogrodniczych. Na odwiedzających będą czekały stoiska oferujące materiał szkółkarski, rośliny ogrodowe, kwiaty doniczkowe, szeroka oferta cebulek kwiatowych, nasion, ziół oraz nawozów, owoce, warzywa i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. Ekspozycję targową wzbogaci szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz stoiska z małą architekturą ogrodową. Wszystkich zainteresowanych projektowaniem ogrodów przydomowych zapraszamy!

Dla zwiedzających przygotowane zostaną ciekawe atrakcje: instrukcja cięcia i formowania iglaków zaprezentowana przez firmę Zieleni z Zazdrości, pokaz cięcia drzewek owocowych zaprezentowany przez Gospodarstwo Dudek, zabiegi pielęgnacyjne stosowane w ogrodzie przez Mikrobiolog Elżbietę Duran, pokaz sprzętu strażackiego, pokaz tresury psów przez Gerarda Adamczyka i wiele innych. Przewidziane są także upominki!Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy