Nie będzie konkursu na dyrektora andrychowskiego centrum kultury

, Polityka, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.04.2018 13:00, PG
Nie będzie konkursu na dyrektora andrychowskiego centrum kultury

Od 1 lutego 2018 roku funkcję dyrektora Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie pełni Izabela Bylica, której burmistrz powierzył piastowanie tego stanowiska na trzy miesiące.

Burmistrz Tomasz Żak podczas czwartkowej (26.04.) sesji Rady Miejskiej poinformował, że nie będzie ogłaszał konkursu na to stanowisko tylko przedłuży obecnej dyrektor pełnienie tej funkcji do końca roku.

Przypomnijmy, że w grudniu ub. roku burmistrz odwołał ze stanowiska dotychczasową dyrektor Centrum Kultury i Wypoczynku Anetę Wądrzyk. Ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora tej instytucji, do którego zgłosiły się trzy osoby, ale żadna nie spełniła wszystkich warunków formalnych, więc nikt nie został dopuszczony do drugiej fazy, czyli przesłuchania konkursowego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 28.04.2018 10:28

"widocznie pani dyrektor dobrze się sprawuje" ................ Ale chyba nie aż tak dobrze jak ty.

Keson, 28.04.2018 06:46

10k co miesiac

abcabc, 26.04.2018 17:21

widocznie pani dyrektor dobrze się sprawuje