reklama

Szpital ograniczył odwiedziny pacjentów

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 23.11.2021 10:31,
Do odwołania wstrzymano możliwość odwiedzin pacjentów przebywających w szpitalu w Wadowicach.
Szpital ograniczył odwiedziny pacjentów
Niedawno w Szpitalu Powiatowym w Wadowicach wstrzymano przyjęcia pacjentów na oddziały wewnętrzne. W ich miejscu powstały oddziały covidowe, przeznaczone do leczenia pacjentów z covid-19. Wstrzymano również planowe zabiegi operacyjne.

Zapadła też decyzja o ograniczeniu odwiedzin pacjentów na wszystkich oddziałach.

Poniżej komunikat w tej sprawie.
Uwaga

W związku z obserwowanym wzrostem liczby zakażeń SARS-CoV-2 w Polsce, Szpital im. św. Jana Pawła II w Wadowicach wprowadza wzmożony reżim sanitarny i zmienia zasady odwiedzin w oddziałach szpitalnych. W zawiązku z tym ogranicza się możliwość odwiedzin w kontakcie osobistym z pacjentami hospitalizowanymi we wszystkich oddziałach szpitalnych.

Jednocześnie umożliwia się rodzinom telefoniczny kontakt z pacjentem za pośrednictwem aparatów telefonów komórkowych przeznaczonych wyłącznie do kontaktów z pacjentami. Numery telefonu dostępne są na stronie internetowej, w zakładce dedykowanej danemu oddziałowi.

- informuje wadowicki szpital.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 24.11.2021 07:15

http://www.stop-covid.pl/