reklama

W niedzielę rodzinny koncert z gwiazdami

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.11.2021 15:00, INFORMACJA PRASOWA
Gwiazdy The Voice of Poland, X Factora i wokaliści Studia Accantus wystąpią w Wadowickim Centrum Kultury z hitami muzyki filmowej. Cykl wydarzeń pt. „Rodzinne niedziele z kulturą" jest dedykowany rodzicom z dziećmi, także z tymi najmniejszymi.
W niedzielę rodzinny koncert z gwiazdami
Cykliczny show rozpocznie się niedzielę 28 listopada o godz. 16 w sali teatralnej WCK „Koncertem na Bajkową Nutę".

Na scenie wystąpią znani wokaliści Studia Accantus oraz The Voice of Poland, a także aktorzy dubbingowi – Magda Wasylik, Gosia Nakonieczna, Kuba Jurzyk i Kamil Bijoś.

Miłośnicy muzyki z filmowych bajek takich jak: Kraina Lodu, Król Lew, Vaiana- Skarb Oceanu, Toy Story, Zaplątani, Mulan, Akademia Pana Kleksa, na pewno znajdą coś dla siebie. Podczas koncertu nie zabraknie niespodzianek dla najmłodszych.

Bilety w cenie: 60 zł i 35 zł dzieci do lat 13-tu., do nabycia w sekretariacie WCK lub poprzez stronę internetową wck.wadowcie.pl.

28 listopada 2021 r., godz. 16.00
Sala teatralna WCK
Bilety: 35 zł dziecko do 13 r.ż., 60 zł dorosły do zakupu w sekretariacie WCK lub poprzez stronę internetową.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy