reklama

PROGRAM 'MÓJ PRĄD'. WEŹ UDZIAŁ I ZYSKAJ 5000 ZŁ DOFINANSOWANIA NA DARMOWY PRĄD ZE SŁOŃCA!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.08.2019 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY


PROGRAM 'MÓJ PRĄD'. WEŹ UDZIAŁ I ZYSKAJ 5000 ZŁ DOFINANSOWANIA NA DARMOWY PRĄD ZE SŁOŃCA!

Jak pisaliśmy w innym artykule, inwestycja w panele fotowoltaiczne pozwala obniżyć na rachunki za prąd do zera. Dzięki temu po około 8 latach jesteśmy w stanie uzyskać zwrot z inwestycji i cieszyć się darmowym prądem do końca życia.

Ciekawa sprawa prawda?

A co jeśli jest dotacja dla każdego i wystarczy spełnić tylko jeden warunek, dzięki czemu możemy uzyskać zwrot z inwestycji nawet po 5 latach?

Program „MÓJ PRĄD” obejmuje osoby fizyczne i wynosi do 5000 zł. Z programu mogą skorzystać osoby, które rozpoczęli inwestycję po 23 lipca 2019 roku.

Wniosek o dofinansowanie w ramach programu „MÓJ PRĄD” będzie można składać w Narodowym Funduszu Ochrony i Gospodarki Wodnej w Krakowie osobiście, pocztą lub elektronicznie.

Gdy ruszy nabór formularz wniosku zostanie opublikowany przez NFOŚiGW.

Ważne, że w czasie składania wniosku inwestycja w panele fotowoltaiczne musi być zakończona (po 23 lipca br.). System fotowoltaiczny musi być zapłacony, zamontowany, musi być także zamontowany licznik dwukierunkowy od energetyki. Dlatego beneficjent musi załączyć do wniosku fakturę na montaż oraz zakup systemu fotowoltaicznego.

Skontaktuj się z nami!

www.tsenergy.com.pl

www.facebook.com/tsenergy1

  1. Przyjedziemy na darmową wycenę.

  2. Doradzimy jakie podzespoły zagwarantują wysoką efektywność i szybki zwrot inwestycji.

  3. W jeden dzień roboczy nasi wykwalifikowani monterzy zainstalują system na dachu.

  4. Załatwimy wszystkie formalności z energetyką i pozwolimy.

  5. Oszczędzaj każdego dnia!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy