reklama

Nowy zastępca komendanta powiatowego, poprzedni został usunięty ze stanowiska

, Na sygnale, Wiadomości, 02.08.2019 10:46,
Zmiany na szczytach władzy powiatowej policji.
Nowy zastępca komendanta powiatowego, poprzedni został usunięty ze stanowiska
Policja w Suchej Beskidzkiej ma nowe zastępcę komendanta powiatowego. Poprzedni stracił stanowisko po tym, jak po pijanemu uczestniczył w kolizji drogowej.

Od 1 sierpnia nowym I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej został nadkomisarz Marcin Kaczmarek. Podczas uroczystej zbiórki, Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej inspektor Dariusz Drobny, wręczył rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej nadkom. Marcinowi Kaczmarkowi. Po wręczeniu rozkazu obecni na zbiórce naczelnicy oraz pracownicy Policji Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz komendanci komisariatów Policji z Makowa Podhalańskiego oraz Jordanowa pogratulowali awansu.

Nadkom. Marcin Kaczmarek, podziękował za tak życzliwą współpracę od chwili kiedy pełnił obowiązki oraz zapewnił, iż w dalszym ciągu swoją pracę będzie wykonywał z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem dla dobra bezpieczeństwa i porządku publicznego powiatu suskiego.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy