Pożar sadzy, kolizja przed klasztorem i fałszywy alarm

, Wiadomości, 06.01.2017 18:15, (red)
Święto Trzech Króli do wieczora mija w miarę spokojnie.
Pożar sadzy, kolizja przed klasztorem i fałszywy alarm

W piątek rano strażacy z Andrychowa interweniowali przy ulicy Starowiejskiej w Andrychowie, gdzie w jednym z mieszkań włączył się czujnik tlenku węgla. Nie było jednak zagrożenia, wykonane przez strażaków pomiary nie wykazały tlenku węgla w mieszkaniu.

 

Po południu w Kleczy Dolnej, obok klasztoru, doszło do zderzenia dwóch samochodów. W jednym z samochodów podrożowało czteroletnie dziecko. Na miejscu pomocy udzielił dziecku zespół ratownictwa medycznego. Maluch pozostał ostatecznie pod opieką matki.

 

Wieczorem doszło do pożaru sadzy w kominie w jednym z domów przy ul. Kalinowej w Targanicach. Tam też konieczna była interwencja strażaków. Sytuacja została szybko opanowana.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]Newsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy