reklama

Nocny pożar w Targanicach

, Wiadomości, 04.11.2012 11:30, (red)
Strażacy z sześciu jednostek walczyli w niedzielę (4.11) w nocy z pożarem kolo Andrychowa. Dwie osoby zostały ranne.
Nocny pożar w Targanicach

W niedzielę kwadrans przez 3 rano straż została powiadomiona o dużym pożarze w Targanicach Dolnych przy ul. Długiej. Paliła się tam stodoła i dobudowane do niej wiaty. Strażacy informują, że ogień zagrażał pobliskim zabudowaniom i rozprzestrzeniał się bardzo szybko ze względu na silne porywy wiatru.


Dwóch mężczyzn zostało rannych w trakcie wynoszenia dobytku zgromadzonego pod wiatą. Z budynku strażacy wynieśli również butlę gazową.Pożar gasili strażacy z JRG Andrychów, oraz z OSP Targanice Dolne, Targanice Górne, Sułkowice-Łęg, Sułkowice-Bolęcina i Roczyny.

 

Przyczyny pożaru na razie nie są znane. Ustali je policja.

 

Z kolei w sobotę ok. godziny 23 wadowiccy strażacy gasili pożar sadzy w kominie w Bachowicach. Nikomu nic się nie stało.


foto: JRG Andrychów

więcej zdjęć: OSP Sułkowice Łęg

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy