reklama

Krok od tragedii na drodze wojewódzkiej [FOTO]

, Wiadomości, 06.07.2016 14:00, DK
W środę (6.07) w godzinach popołudniowych na trasie Andrychów – Zator doszło do wypadku.
Krok od tragedii na drodze wojewódzkiej [FOTO]


W miejscowości Gierałtowice samochód marki Audi zjechał z drogi i wpadł do rowu na wysokości ulicy Leśnej. Prowadząca pojazd najprawdopodobniej zasłabła i cudem uniknęła ciężkich obrażeń.


Auto dosłownie otarło się o rosnące przy drodze drzewo i wpadło do rowu. To już kolejny tego typu wypadek w ostatnim czasie.


Drzewa rosnące na skrajni drogi powodują olbrzymie zagrożenie dla zdrowia i życia kierowców. Jak pokazuje ten incydent, nie trzeba jechać z nadmierną prędkością, czasami chwila nieuwagi lub zasłabnięcie mogą doprowadzić do wypadku.


Jak na razie zarządzca tej drogi – Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie -  nie jest zainteresowany wycinką drzew. Rok temu na drzewach umieszczono specjalne odblaskowe taśmy.


Zobaczcie zdjęcia z wypadku.

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kolka, 07.07.2016 13:08

maria ma faktycznie "uczulenie" na niektórych kierowców, ale proszę spojrzeć na te drzewa-rosną w równych odstępach, a więc to nie samosiejki, tylko ktoś, komu zabrakło wyobraźni, musiał je tam posadzić

kalafior, 07.07.2016 10:59

orange maria Opamiętaj się w końcu bo słów mi brak już.

orange, 07.07.2016 04:35

a ja osobiście widziałem jak jedna pani kierowca podczas prowadzenia samochodu miała na kierownicy rozłożone jakieś kolorowe czasopismo i to z powodu takich szmat chcecie wycinać drzewa???? kobieto jeśli to czytasz to jeszcze raz jesteś nieodpowiedzialna szmatą.

maria, 06.07.2016 19:08

wycinać drzewa bo mamy marnych i łamiących prawo kierowców?????? ludzie opamiętajcie się i poczytajcie wtorkowy wysyp mandatów za przekroczenie prędkości.dziękuję.