reklama

Koronawirus w regionie. Nowe przypadki zachorowań. 22 lipca

, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 22.07.2020 10:39,
Środowe informacje z sanepid.
Koronawirus w regionie. Nowe przypadki zachorowań. 22 lipca

W środę (22.07) rano małopolski sanepid informuje o kolejnych przypadkach koronawirusa w Małopolsce. Dotyczy to 30 kobiet i 20 mężczyzn, w wieku od 10 dni do 88 lat z powiatu nowosądeckiego (18 osób), Krakowa (6 osób), powiatu tatrzańskiego i wadowickiego (po 5 osób), Nowego Sącza i powiatu wielickiego (po 4 osoby), myślenickiego i nowotarskiego (po 2 osoby) oraz Tarnowa i powiatów: suskiego, gorlickiego, krakowskiego (po 1 osobie).

Aktualnie 5 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji.

Na listę osób wyleczonych wpisano 1 kobieta i 4 mężczyzn, w wieku od 11 do 63 lat, z powiatu wielickiego (2 osoby) oraz tarnowskiego, krakowskiego i limanowskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy