reklama

Koniec męczarni w słynnym wydziale?

, Wiadomości, 24.09.2015 17:18, (red)
Pojawiły się szanse, że w osławionym już wydziale komunikacji w Andrychowie coś się zmieni na lepsze....
Koniec męczarni w słynnym wydziale?

O sytuacji panującej w zamiejscowym Wydziale Komunikacji i Transportu przy ul. Rynek w Andrychowie pisaliśmy już wiele razy. Potworna ciasnota jaka w nim panuje jest nie do zniesienia. Na dodatek często trzeba się zapisywać, aby w ogóle zarejestrować samochód (w innym terminie). Wydział podlega pod Starostwo Powiatowe w Wadowicach, a powołany został we współpracy z Urzędem Miejskim w Andrychowie.

 

ZOBACZ: Wydział komunikacji w Andrychowie, kolejki jak w PRL-u

 

Coś się zmieni? Są szanse. O konkrety w tej sprawie dopytywał podczas czwartkowej sesji Rady Powiatu Wadowickiego andrychowski radny Zbigniew Małecki.


- Wydział obsługuje 1/3 mieszkańców powiatu wadowickiego, a warunki w jakich obsługiwani są mieszkancy są straszne. To trzeba pilnie zmienić, tak dalej być nie może – mówi nam radny.

 

Starosta Bartosz Kaliński poinformował, że w ostatnim czasie rozmawiał w tej sprawie z andrychowskim burmistrzem Tomaszem Zakiem. W wydziale dokonano już pewnych przesunięć kadrowych. Dodatkowo, burmistrz obiecał, że poszuka dodatkowych pomieszczeń na potrzeby wydziału komunikacji. Być może wydział w ogóle zmieni lokalizację.

 

- Będę tego pilnował – zapewnia radny.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

inell, 25.09.2015 10:22

Podobno Kryśka zostanie przeniesiona do CBA po wyborach...

tipacz, 24.09.2015 16:31

Najwyższa pora...