reklama
reklama

Jest apteka w Andrychowie, w której można wykonać test na covid-19

Wiadomości, 27.01.2022 10:22,
Jak na razie w powiecie wadowickim jest jedno takie miejsce.
Jest apteka w Andrychowie, w której można wykonać test na covid-19
Kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że od 27 stycznia bezpłatny test antygenowy na obecność SARS-CoV-2 będzie można wykonać w każdej aptece. Testy mają być darmowe i nie będzie na nie wymagane skierowanie.

W czwartek (27.01) ministerstwo przekazało, że na razie testy będą realizowane w... zaledwie 64 aptekach w Polsce, w tym w jednej w powiecie wadowickim:

Apteka Pod Białym Orłem Tomasz Stworzewicz, Jerzy Stworzewicz, Mateusz Stworzewicz, Łukasz Stworzewicz sp.j.
DOZ Apteka.Dbam o Zdrowie.POD BIAŁYM ORŁEM
Rynek 32
34-120 ANDRYCHÓW
Kontakt z placówką 338752881
Na terenie powiatów wadowickiego, oświęcimskiego i suskiego to jak na razie jedyna apteka, w której można wykonać test antygenowy. Lista aptek ma być systematycznie poszerzana. Wiadomo jednak, że nie wszystkie apteki mają możliwości lokalowe i kadrowe, aby takie testy wykonywać.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy