reklama
reklama

Cztery śmiertelne ofiary koronawirusa w naszym regionie

Wiadomości, 16.11.2021 13:35, eł
Wszystkie z jednego powiatu.
Cztery śmiertelne ofiary koronawirusa w naszym regionie

Na naszym terenie codziennie przybywa zakażonych koronawirusem osób, w każdym powiecie od kilku do kilkudziesięciu osób. Większość przypadków ma jednak łagodny przebieg, niektóre są prawie bezobjawowe. Ale są też pacjenci, które bardzo ciężko przechodzą COVID-19. Minionej doby z powodu tej choroby zmarły 4 osoby z naszego regionu.

Większość nowych przypadków zakażenia na naszym terenie dotyczy mieszkańców powiatu oświęcimskiego. Prawie codziennie to właśnie tam najwięcej testów kończy się wynikiem dodatnim. Ostatniej doby 49 osób z tego powiatu dowiedziało się, że jest zakażonych. Testów wykonano w sumie 284. Na szczęście od dłuższego czasu nie było tam przypadku śmiertelnego.

W powiecie wadowickim przez ostatnią dobę koronawirusa wykryto u 23 osób. Testów przez minione 24 godziny przeprowadzono 171. Tam również nikt nie umarł.

Wszystkie cztery ofiary śmiertelne to mieszkańcy powiatu suskiego, gdzie codziennie pojawia się najmniej nowych przypadków zakażenia. Ostatniej doby potwierdzono je u 9 osób. W tym czasie w powiecie wykonano 104 testy na obecność koronawirusa. Jak się okazuje, cztery zmarłe na COVID-19 osoby nie chorowały na nic innego. Koronawirus był wyłączną przyczyną ich śmierci.

Foto: Pexels

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 16.11.2021 19:40

muszą straszyć bo kase dostają za to

DobraZmiana , 16.11.2021 15:22

Przestańcie straszyć ludzi takimi tekstami napiszcie prawdę że ludzie umarli przez nie udzielenie pomocy gdzie nie została rozpoznana początkowe stadium choroby ludzie umierają przez lekarzy i cały ten zjebany system gdzie jest otwarcie napisane żeby siedzieć w domu a jeśli coś się dzieje dzwonić po karetkę gdzie dla ludzi z obciążeniem różnych chorób jest już za późno i tak wykanczacie ludzi. Napiszcie że dziennie umiero ok. 1200osob na różne choroby nie związane z covid.