reklama
reklama

Coraz więcej zachorowań. Pacjenci narzekają na kolejki

MAGAZYN, Wiadomości, 16.11.2021 08:15, DK
A to nie jest jeszcze szczyt zachorowań.
Coraz więcej zachorowań. Pacjenci narzekają na kolejki
W przychodni "Przy Basenie" w Andrychowie coraz większe kolejki. W przychodni "Przy Basenie" w Andrychowie coraz większe kolejki. Do apogeum jesienno-zimowych zachorowań jeszcze daleko, a pacjenci już narzekają, że muszą czekać w kolejce przed przychodnią w godzinach rannych. Oczywiście, nie zawsze, ale zdarzają się "kumulacje".

- Przyjechałam pod przychodnię przed 6.00 rano, a byłam dopiero ósma w kolejce - mówiła nam w poniedziałek mieszkanka Andrychowa.

Przychodnia otwarta jest od 7:30 a rejestracja pacjentów do poszczególnych lekarzy odbywa się od godziny 7.00. Jednak znakomita większość osób przychodzi już wcześniej i czeka przed drzwiami aby być pierwszym w kolejce.

- Pacjentów póki co, nie jest jeszcze specjalnie dużo. Jeżeli ktoś czuje się naprawdę źle a nie zdąży się zarejestrować, to są jeszcze inne opcje np. teleporada - mówi nam pracownik przychodni.

Na przełomie listopada i grudnia często notuje się dużo większą ilość zachorowań na grypę sezonową we wszystkich przychodniach.

Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana, że Ministerstwo Zdrowia odnotowuje coraz większą ilość zachorowań na COVID-19.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy