reklama

AGA Z KRAINY CZARÓW W KLUBIE PODRÓŻNIKA KOŁA PTTK „CHAŁUPA”

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.11.2021 12:20, INFORMACJA PRASOWA
We wtorek 16 listopada o godz. 18.00 w sali bankietowej Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie Aga Wielińska opowie o Kaukazie – krainie czarów i dzikich wojaży.
AGA Z KRAINY CZARÓW W KLUBIE PODRÓŻNIKA KOŁA PTTK „CHAŁUPA”

Będą opowieści o górach, ludziach i niezwyczajnych zwyczajach. Kaukaz nie jest jednorodny i to właśnie pociąga, każdy znajdzie coś dla siebie. Jest niesamowitą mozaiką na granicy kultur i religii, na granicy Europy i Azji. Mimo narzuconych podziałów administracyjnych, a także różnic wyznaniowych i językowych, kaukaskie krainy zachowały swoją unikalną tożsamość, kultywując tradycje i kultury.

Aga Wielińska - z wykształcenia rusycystka, z zamiłowania fotograf. Łączy swoje pasje - fotografię, góry i podróże, pracując w agencji Mountain Freaks w Gruzji jako lider wypraw i przewodnik. Prowadzi na facebooku profil Aga w Krainie Czarów, gdzie dodaje zdjęcia z Kaukazu (i nie tylko!) oraz pisze bloga, gdzie notuje wrażenia ze swoich dzikich wojaży.

Wstęp wolny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy