reklama
reklama

Wysoka porażka Beskidu w pucharowym meczu z Wieczystą Kraków [FOTO]

Sport, Wiadomości, 16.05.2023 19:19, red
Znowu 6 bramek straconych....
Wysoka porażka Beskidu w pucharowym meczu z Wieczystą Kraków [FOTO]
To nie jest zdecydowanie dobry czas dla piłkarskiej drużyny Beskidu Andrychów. W małopolskiej IV lidze andrychowianie z trudem ciułają na wiosnę punkty. W sobotę (13.05) przegrali aż 1-6 mecz meczu „za 6 punktów” z Radziszowianką Radziszów. Z dorobkiem 32 punktów zajmują 14 miejsce w IV lidze, mając zaledwie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.

We wtorek (16.05) na stadionie Beskidu rozgrywany był mecz 1/4 piłkarskiego Pucharu Polski w Małopolsce. Andrychowianie podejmowali czołową drużynę III ligi – Wieczystą Kraków. Na trybunie krytej zasiadł komplet publiczności. Niestety, już po 2 minutach goście prowadzili 2-0, a wkrótce 4-0... Ostatecznie Wieczysta Kraków wygrała z Beskidem aż 6-0 (5-0).foto: WB
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

gfaeffa, 17.05.2023 07:42

Bardzo dobrze, Jechać z tym Beskidem i jego patologicznymi kibicami, zamknąć ich do tej klatki na stadionie i nie wypuszczać .

Koniczynka, 17.05.2023 06:34

Kompromitacja to mało powiedziane. Trener natychmiast do zwolnienia. Trzeba odmłodzić zespół. Widać że niektórzy starsi a właściwie starzy piłkarze muszą zawiesić korki i dać sobie spokój z piłką nożną. Beskid gra tragicznie na wiosnę. Piąta liga i nie dają rady.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama