reklama
reklama

Tylko w listopadzie - 3 godziny jazdy GRATIS na kat. B

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 09.11.2023 14:40,
OSK Czarny z Andrychowa.
Tylko w listopadzie - 3 godziny jazdy GRATIS na kat. B

OSK Czarny z Andrychowa szkoli przyszłych kierowców od niemalże 10 lat, obszarem działania obejmując powiaty wadowicki i oświęcimski. Oferta naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców skierowana jest do osób zarówno nie posiadających prawa jazdy, jak i potrzebujących jazd doszkalających.

Szkolimy na najnowszych Hyundaiach i20 (dokładnie na takich zdaje się w Oświęcimiu) oraz na Toyocie Yaris o silniku 1,4 – a nie tak jak w większości ośrodków 1.0. Każdy pojazd jest klimatyzowany, co zapewnia wysoki komfort jazdy! Co ważne, dysponujemy własną salką szkoleniową i placem manewrowym.

Posiadamy motocykl Yamaha MT-07, identyczny na jakim zdaje się egzamin w MORD Oświęcim, gmole zostały wykonane przez firmę zakładającą gmole w MORD Oświęcim i MORD Kraków. Ma to duże znaczenie przy wykonywaniu zadań na placu manewrowym.


W naszej szkole to Ty jesteś na pierwszym miejscu. Naszym zadaniem jest nauczyć Cię bezpiecznie i bezstresowo jeździć.

Ułatwimy Ci to ze względu na wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską złożoną zarówno z kobiet, jak i z mężczyzn, oraz elastyczne godziny pracy naszego ośrodka. Szkolimy od godziny 6.00 do 22.00, dlatego też z łatwością dostosujemy się do Twojego rozkładu dnia!

ZAPISY NA KURSY

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby zapisać się na jeden z kursów. Możesz zrobić to drogą telefoniczną lub poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej: https://www.czarny.info.pl/kontakt . Zapisy prowadzimy również na miejscu w biurze.

TYLKO W LISTOPADZIE. W promocji - 3 godziny jazdy GRATIS na kat. B

Zastanawiasz się, jakie dokumenty są niezbędne do rozpoczęcia kursu? Koniecznie jest wyrobienie PKK (Profilu Kandydata na Kierowcę), do którego niezbędne są między innymi orzeczenie lekarskie i dokument tożsamości ze zdjęciem, na przykład paszport lub dowód. Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, niezbędna będzie zgoda od rodziców bądź opiekunów.

Zapewniamy rozpoczęcie części teoretycznej najpóźniej dzień po zapisie i przyjazną, bezstresową atmosferę. Nasza szkoła jest na pierwszym miejscu rankingu OSK Andrychów! Szkolimy przyszłych kierowców od niemalże 10 lat, obszarem działania obejmując powiaty wadowicki i oświęcimski. Oferta naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców skierowana jest do osób zarówno nie posiadających prawa jazdy, jak i potrzebujących jazd doszkalających.

KONTAKT – OSK CZARNY Z ANDRYCHOWA
Zapraszamy do kontaktu z prowadzoną przez nas szkołą jazdy.

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. W pozostałe dni prosimy o kontakt telefoniczny lub zapisy drogą internetową.

MASZ PYTANIA? NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

tel. +48 605 127 127

tel. +48 697 896 648

Andrychów, ul. Krakowska 71

e-mail: [email protected]

GODZINY OTWARCIA:


Pon.-Pt: 9:00-17:00
- Artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy