reklama

Women Kalwaria - Futsal Kobiet

, Sport, Wiadomości, 10.11.2020 12:20, DK
W Kalwarii Zebrzydowskiej powstała pierwsza kobieca drużyna piłki nożnej.
Women Kalwaria - Futsal Kobiet

To jedyny zespół kobiecy z regionu Kalwarii, który będzie reprezentował PPN Wadowice obejmujący swoim zasięgiem powiat wadowicki i suski.

Klub jest przeznaczony dla kobiet, które chcą spróbować poważnego grania na poziomie I ligi PZPN z uznanymi żeńskimi klubami jak m.in. z Tarnovią Tarnów, Respektem Myślenice czy Wawelem Kraków.

Zajęcia treningowe jak i mecze w roli gospodarze będą rozgrywane na hali sportowej w Kalwarii – www.halakalwaria.pl .


Treningi selekcyjne będą się odbywać co środę o godz. 19.00. Przed przybyciem konieczny jest kontakt z trenerem, aby mógł przygotować jednostkę treningową na odpowiednią ilość osób.

Trenerem MKS Women Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska jest Kamil Sienkiewicz, kierownikiem drużyny Sebastian Rajda, a koordynatorem projektu jest Franciszek Sarapata.

Sztab drużyny zostanie najprawdopodobniej wkrótce powiększony o asystentkę trenera i fizjoterapeutę.

Więcej informacji odnośnie drużyny Futsalowej Kobiet zarówno dla zawodniczek jak i sponsorów pod numerem telefonu 888-843-210 (Franciszek Sarapata) lub na Facebooku klubu

Pierwszy mecz dziewczyny wygrały z MTS Knurów, który rywalizuje w drugiej grupie 1 ligi futsalu kobiet PZPN


Drużyna MKS Women Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska liczy obecnie 12 zawodniczek. Działacze jednak liczą, że uda się skład powiększyć jeszcze o 4 dziewczyny, dlatego wszystkie chętne panie, zapraszają do gry.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama