reklama

Utalentowana zawodniczka nie zwalnia tempa

Sport, Wiadomości, 04.09.2023 15:05, NEWSY CZYTELNIKÓW
Mieszkanka powiatu wadowickiego, Nina Banasiak, najlepsza na Śląsku.
Utalentowana zawodniczka nie zwalnia tempa
W pierwszych dniach września w Bielsku-Białej odbyły się Letnie Mistrzostwa Województwa Śląskiego w tenisie ziemnym w kategorii młodzików i młodziczek do lat 14.

Kolejny sukces odniosła utalentowana Nina Banasiak, mieszkanka powiatu wadowickiego, reprezentująca barwy najlepszego polskiego klubu tenisowego BKT ADVATAGE Bielsko-Biała.

Broniąca tytułu Mistrzyni Województwa Śląskiego z Halowych Mistrzostw w Bytomiu z marca 2023 roku Nina Banasiak potwierdziła kolejny raz swoją dominację na Śląsku.

Przed nią kolejne starty. 13-latka z Zakrzowa (gmina Stryszów) już za dwa tygodnie wystąpi w Drużynowych Mistrzostwach Polski reprezentując Team A swojego klubu BKT.

Gratulujemy sukcesu i czekamy na następne. Chcących dołączyć do grona obserwujących poczynania Niny zapraszamy na instagrama: banasiak.nina.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama