reklama
reklama

Trening, który zmieni Twoje życie. Odkryj zalety treningu EMS z iFitt [WIDEO]

Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.06.2024 20:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Czy wiesz, że możesz osiągnąć niesamowite rezultaty w krótkim czasie dzięki innowacyjnemu treningowi EMS (elektrostymulacja mięśni) w iFitt Klub Fitness Andrychów i Wadowice? To nowoczesna metoda, która pozwala spalać kalorie, budować masę mięśniową, redukować tkankę tłuszczową i zmniejszać bóle pleców w zaledwie 20 minut!
Trening, który zmieni Twoje życie. Odkryj zalety treningu EMS z iFitt [WIDEO]
Trenerzy Klubu Fitness iFitt Andrychów i Wadowice, Nikodem i Konrad podzielili się swoim doświadczeniem na temat EMS, a Klubowicze Benia, Alicja i Bartek opowiedzieli jak trening EMS zmienił ich życie.


Benia: zauważyła całkowitą redukcję bólu pleców i ujędrnienie ciała po treningu EMS w Klubie Fitness iFitt.

Alicja: ceni sobie EMS za efektywność i oszczędność czasu – idealne rozwiązanie dla zapracowanych oraz chcących osiągnąć znakomite rezultaty osób.

Bartek: zredukował bóle pleców spowodowane siedzącą pracą i poprawił swoją kondycję dzięki EMS.

W iFitt Klub Fitness korzystamy z najlepszych urządzeń Miha Bodytec®, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność każdego treningu. Pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych trenerów osiągniesz swoje cele szybciej niż kiedykolwiek!

Dołącz do nas w iFitt i przekonaj się, jak EMS może zmienić Twoje życie. Umów się na trening wprowadzający z pomiarem składu ciała wraz z pełną konsultacją treningowo-żywieniową i rozpocznij swoją przygodę z EMS. Czekamy na Ciebie z najlepszym sprzętem i wyjątkową kadrą, która pomoże osiągnąć Ci Twój cel.

Zarezerwuj swój pierwszy trening już dziś!

Do zobaczenia w iFitt Klub Fitness Andrychów i Wadowice!

iFitt Wadowice
Ul. Dr. Putka 7,
34-100 Wadowice
Tel: 666867396

iFitt Andrychów
Ul. Krakowska 50,
34-120 Andrychów
Tel: 696458161- artykuł sponsorowany -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama