reklama
reklama

Kolejna edycja "Progress Cup" w Andrychowie

Sport, Wiadomości, 05.06.2024 11:36, INFORMACJA PRASOWA
Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn z Polski oraz z Czech.
Kolejna edycja
W niedzielę (2.06) na boisku Akademii Piłkarskiej Progress Andrychów odbyła się kolejna edycja turnieju "Progress Cup". Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn z Polski oraz FEA3 Ostrawa, która reprezentowała naszych południowych sąsiadów z Czech. W rozgrywkach uczestniczyli chłopcy z rocznika 2015.


Oprócz zawodów dzieci mogły bawić się w dmuchanych piłkach bubble soccer, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Rozgrywki można było śledzić on-line dzięki webcamera. Nie zabrakło również strefy gastronomicznej, która zorganizowana była przez kawiarnię Wuzetka.

Organizatorzy podczas rozgrywek gościli burmistrz Andrychowa - Beatę Smolec oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Macieja Kobielusa.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwała Maltańska Służba Medyczna z Andrychowa, a sędziowie z PPN Wadowice rozstrzygali sporne sytuacje na boiskach.

Rozgrywki trwały ponad 7 godzin, a obiekt przy ulicy Szewskiej 60 odwiedziło ponad 250 osób.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama