reklama
reklama

Wymień okna z firmą Okno Florek i otrzymaj dotację

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.06.2024 11:10,
W nowym programie Czyste Powietrze uproszczone zostały zasady pozyskiwania dotacji. Już nie trzeba inwestować własnej gotówki i czekać na zwrot.
Wymień okna z firmą Okno Florek i otrzymaj dotację
Firma OKNO FLOREK z Andrychowa montuje okna w ramach programu „Czyste powietrze”. Najważniejsza zmiana w nowej edycji tego programu to nawet dwukrotne zwiększenie dotacji na okna, ocieplenie i wymianę pieców.

W nowym programie uproszczone zostały zasady pozyskiwania dotacji. Po spełnieniu kryteriów, beneficjent nie musi inwestować własnej gotówki na zakup stolarki okiennej. Wszystko odbywa się pomiędzy wykonawcą a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Program jest przyjazny klientowi, nieskomplikowany, pomagamy w wypełnieniu dokumentów. Szczegóły w punkcie obsługi klienta przy ulicy Legionów 4 w Andrychowie.

W OKNO FLOREK pomiar i wycena bezpłatnie.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji.

Nasze realizacje można na bieżąco śledzić na naszym facebookowym profilu: https://www.facebook.com/OknoFlorek

Zapraszamy do kontaktu:

»» Okno Florek
Andrychów, ul. Legionów 4, tel. 33 870 38 18 lub 507 170 250

www.oknoflorek.eu

e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00-16:30, sob 9:00-13:00

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie: rolety, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy