reklama
reklama

Trenerzy Sportingu Lizbona na stadionie w Andrychowie

Sport, Wiadomości, 24.04.2023 16:15, INFORMACJA PRASOWA
Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 kwietnia.
Trenerzy Sportingu Lizbona na stadionie w Andrychowie
Legnica, Bolesławiec, Zawiercie, Andrychów i Zamość to miasta, które między 24 a 28 kwietnia przyjmą u siebie wyjątkową piłkarską delegację, składającą się z przedstawicieli Sportingu Clube de Portugal, Football Academy School of Excellence w Szczecinie oraz centrali Football Academy.

W Andrychowie będą gościć w najbliższy czwartek (27.04). - Trenerzy Sportingu Lizbona oraz FASE - Football Academy School of Excellence przeprowadzą trening z jedną z naszych grup oraz wykład dla rodziców. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia pokazowej jednostki treningowej o godz. 17.30 na Stadionie Beskid Andrychów ul. Kościuszki 1 - informuje andrychowski klub.

Zgodnie z przyjętym scenariuszem w trakcie każdego z treningów, trenerzy oraz skauci FA, FASE i Sportingu CP bacznie obserwują wszystkich piłkarzy po to, by wybrać tego z największym potencjałem! Na koniec każdej jednostki treningowej wyróżniony zawodnik w Legnicy, Bolesławcu, Zawierciu, Andrychowie i Zamościu odbierze pamiątkową statuetkę "HOT PROSPECT" oraz być może zaproszenie na sprawdzenie się w trakcie testów w Football Academy School of Excellence w Szczecinie.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 24.04.2023 17:02

Na stadionie w Andrychowie panuje jeden wielki syf. Maszty oświetleniowe zardzewiałe, wręcz zgnite, krzesełka połamane, wystarczy usiąść i dupa biała, plastik się sypie. Wszystko zarośnięte. A za widownią parking z osiemnastego wieku. Czy tam nie ma gospodarza???

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama