Tak ścigają się snowboardziści z zajawką [FOTO]

, Sport, Wiadomości, 10.03.2018 14:10, WB

Trwają zawody snowboardowe na stoku narciarskim w Czarnym Groniu a za tydzień wielka impreza sportowa SPLASH 2018.

Tak ścigają się snowboardziści z zajawką [FOTO]

Brelok Banked Slalom supported by RIDE snowboards 2018 to już druga edycja wesołych zawodów snowboardowych. W sobotę (10.03.) jeżdżą amatorzy a w niedzielę (11.03.) zawodnicy w kategorii Junior i PRO.

W luźniej i przyjacielskiej atmosferze ścigamy się po super przyjemnym torze pełnym sporych band, muld i innych ciekawych przeszkód. Wszystko to przygotowane przez najlepszych i bardzo kreatywnych szaperów Tiger Snowpark. – informują organizatorzy.

Podcza Brelok Banked Slalom każdy snowboardzista ma super czas na śniegu i możliwość zmierzenia się ze swoimi kolegami czy najlepszymi polskimi snowboardzistami.


W edycji 2018 ścigają się w 3 kategoriach:


1. Junior chłopcy i dziewczyny (urodzenie do rocznika 2002 włącznie)
2. Amator kobiety i mężczyźnie (osoby które nigdy nie były sponsorowane i nie posiadały w swojej karierze licencji zawodniczej)
3. PRO kobiety i mężczyźni (osoby sponsorowane, kadra, olimpijczycy, i tacy co kiedyś startowali w oficjalnych zawodach w których wymagana jest licencja)


Zobaczcie jak to wygląda:A już dokładnie za tydzień w sobotę (17.03.) kolejna wielka impreza sportowa na Czarnym Groniu w Rzykach - SPLASH 2018.

W siódmej edycji specjalnie dla Was impreza Splash zjechała aż do Knajpy Ski. Niesamowite wydarzenie, na które jak co roku organizatorzy przygotowali nietypowe konkurencje i przeszkodę jakiej nie spotkacie w żadnym innym snowparku w Polsce – specjalny basen wypełniony po brzegi wodą! W tym roku zbudowany zostanie obok Knajpy Ski.

Jak co roku szykuje się niezła zabawa połączona z dawką pozytywnej rywalizacji o miano Króla i Królowej SPLASH 2018 i atrakcyjne nagrody od sponsorów.

Przedsmak tego co będzie się działo za tydzień w Rzykach nietuzinkowi fani sportów zimowych mogą przeżywać dzisiaj w kompleksie narciarskim SŁOTWINY ARENA w Krynicy Zdrój.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›