reklama

Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Andrychowa!

, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 19.07.2020 14:30,
Sylwia Balon – tancerka, choreograf, instruktor tańca, od 10 lat uczy i wychowuje nowe pokolenia tancerzy w Andrychowie.
Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Andrychowa!
Jej podopieczni zdobywają wiele nagród na arenie Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej. W czerwcu otrzymała 3-miesięczne stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w projekcie „Kultura w sieci”. Celem programu jest finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym, których odbiór następuje poprzez narzędzia on-line.

Jak czytamy na stronie https://www.nck.pl:

„Kultura w sieci spotkała się z ogromnym, największym w historii programów dotacyjnych NCK, zainteresowaniem: do programu zgłoszono łącznie 5 948 wniosków na łączną kwotę przeszło 471 mln zł. Po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej wyłoniono 1 182 zwycięskie projekty. Już w maju rozpoczniemy etap zawierania umów i uruchomimy pierwsze wypłaty dotacji.”

Poniżej przedstawiamy zwycięski projekt Sylwii pt.”Dbaj o zdrowie tańcem!” Polegał na nagraniu 4 filmów dla różnych grup wiekowych: dzieci i młodzieży, dorosłych, seniorów oraz mam z dziećmi. Nagrania prezentują ćwiczenia i proste układy taneczne. Ich celem jest zachęta do aktywnego trybu życia i ćwiczenia w domu.

Korzystajcie z nich, udostępniajcie, bo ruch to zdrowie!


Mamusie z dziećmi:


Seniorzy:

Dorośli:


Dzieci i młodzież:

Aby ocenić rezultaty upowszechnienia projektu w sieci prosimy o wypełnienie ankiety :)

https://docs.google.com/forms/d/18Zw9MjJmrG4Kzg46vmFPgHeDXXAKrUNtkYnECtJAuIs/edit

Ponadto Sylwia postanowiła od września założyć swój zespół taneczny w Andrychowie! Nabór już trwa! Także zapraszamy na stronę gdzie znajdują się informacje o naborze, formularz zgłoszeniowy i informacje o dorobku tanecznym instruktorki: https://www.facebook.com/tanecznyskos
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy