reklama
reklama

Prezes Beskidu: potrzebujemy minimum....

Sport, Wiadomości, 14.04.2022 15:45,
Nasz reporter rozmawiał z prezesem Beskidu Andrychów Fryderykiem Walaszkiem.
Prezes Beskidu: potrzebujemy minimum....

Trwa runda wiosenna w piłkarskiej IV lidze. Pierwszy andrychowianie wygrali 2-0 z Chełmkiem. Od tego czasu minęły już niemal 4 tygodnie. Piłkarze Beskidu z powodzeniem gromadzą punkty potrzebne do utrzymania w IV lidze, a w tym sezonie jest to wyjątkowo wymagające zadanie. Trzeba bowiem zakończyć sezon w górnej połowie tabeli.

- Teraz czas na trzy mecze z drużynami „za 6 punktów” czyli słabszymi zespołami, dzięki którym KS Beskid Andrychów zdobędzie punkty, które przydadzą się podczas walki z trudniejszym przeciwnikiem - mówi prezes.

Najbliższy mecz andrychowainie rozegrają w sobotę na własnym stadionie z Chełmkiem (godz. 11).

Zespół Juniorów Starszych KS Beskid, który awansował do ligi makroregionu (woj. Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Lubelskie), w sobotę zagra na wyjeździe z Koroną Kielce (godz. 13:00)

Przy okazji wywiadu, prezes złożył życzenia wszystkim działaczom, kibicom oraz mieszkańcom Andrychowa z okazji Świąt Wielkanocnych.

Zobaczcie rozmowę z prezesem.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama