reklama

Nie będzie siłowni na nowym basenie w Andrychowie. Nie ma chętnych na jej prowadzenie

, Sport, Wiadomości, 10.04.2020 13:15, PG
Będzie za to można wynajmować salę fitness na grupowe zajęcia.
Nie będzie siłowni na nowym basenie w Andrychowie. Nie ma chętnych na jej prowadzenie

Na terenie nowego, krytego basenu w Andrychowie, jeszcze podczas budowy, zagospodarowano miejsce na siłownię i salę fitness z prawdziwego zdarzenia (13 pomieszczeń w tym sala fitness (pow. 161,61 m2), sala siłowni (pow. 96,86 m2), szatnie, toalety, pomieszczenia porządkowe, recepcja oraz hol o łącznej powierzchni 416,32 m2).

Lokal posiada osobne zewnętrzne wejście, wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania.

Dyrektor basenu ogłosił dwa przetargi na wynajem tych lokali. Niestety, nikt się nie zgłosił. Jak przekazuje nam Marcin Putyra, sala fitness będzie wynajmowana indywidualnym instruktorom na godziny, np. na zajęcia crossfit, jogi czy inne. Z kolei druga sala, która miała być siłownią, będzie zagospodarowana na inne cele, prawdopodobnie na biura.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

skalpell, 10.04.2020 18:58

? sala na biura ? co za idiota to wymyślił ? czy pracownicy basenu i dyrektor dostają wypłatę teraz za nic ??? i takie głupoty wymyślają ? WÓJT się nie popisał z budową nowoczesnego basenu hahahahahaha !

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama