reklama

Licealiści z Andrychowa najlepsi w powiecie wadowickim

, Sport, Wiadomości, 27.03.2019 09:35, red
W finale zagrały dwie andrychowskie drużyny.
Licealiści z Andrychowa najlepsi w powiecie wadowickim

Kilka dni temu rozegrany został finał powiatowy w ramach Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców. I po raz kolejny licealiści z Andrychowa zdobyli tytuł mistrza powiatu wadowickiego. Teraz powalczą w finale rejonowym.

W finale powiatowym wzięły udział reprezentacje czterech szkół:
- I Liceum z Wadowic
- CKZiU nr 1 Wadowice
- CKZiU nr 1 Andrychów
- LO Andrychów

W pierwszej rundzie licealiści z Andrychowa zmierzyli się z siatkarzami I LO w Wadowicach, pokonując ich 2:0. W drugim meczu, po bardzo wyrównanej walce zespół z CKZiU nr 1 w Andrychowie pokonał siatkarzy z CKZiU nr 1 w Wadowicach 2:1.

W „andrychowskim” finale drużyna LO, po nerwowym początku, opanowała emocje i zwyciężyła 2:0, wygrywając całe zawody i uzyskując tym samym awans do finału rejonowego.

Skład LO Andrychów: Filip Kopaczewski (C), Dawid Sokołowski, Tymoteusz Ściga, Szymon Kożuch, Kacper Komendera, Wojciech Wnęczak, Dawid Wykręt, Maciej Kułaga, Patryk Pasternak, Aleksander Rupik, Nikodem Najbor, Szymon Kopaczewski oraz Marcin Mizera.

Trener: Paweł Kopaczewski


foto: LO Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama