reklama
reklama

Koniec walki o awans Andrychowa do I ligi siatkarzy

Sport, Wiadomości, 17.04.2024 19:12, WB
Dramatyczny mecz w Andrychowie.
Koniec walki o awans Andrychowa do I ligi siatkarzy
Nie udało się siatkarzom MKS Andrychów wygrać rundy play-off i awansować do turnieju półfinałowego o miejsce w I lidze. W środę (17.04) wieczorem w Andrychowie rozegrany został piąty, decydujący mecz rundy play-off z Avią Solar Sędziszów Małopolski.

Przypomnijmy, walka toczyła się do trzech zwycięstw. Przed dwoma tygodniami w Andrychowie, MKS wygrał jeden i przegrał drugi mecz, w miniony weekend Sędziszowie było podobnie.

O wszystkim zdecydowało piąte starcie w środę (17.04) w Andrychowie. Rozpoczęło się ono źle dla andrychowian, bowiem przegrywali już 0-2 setach, ale po dramatycznej walce zdołali doprowadzić do wyrównania (2-2).

Piąta partia była równie dramatyczna - ostatecznie 15-13 wygrał Sędziszów, cały mecz goście wygrali 3-2 i play - off również 3-2. MKS Andrychów odpadł z dalszej rywalizacji.

MKS Andrychów - Avia Sędziszów Małopolski 2-3
Stan play-off: 2-3

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Konkret, 17.04.2024 22:34

Brak hali może i ma jakiś wpływ na poziom siatkówki w Andrychowie, ale też trzeba przyznać, że kiedyś w tej samej hali była pierwsza liga. Stadion jaki taki jest, a piłkarze też nie brylują. Fijałek z tą halą i bez plaży był na szczycie rankingu siatkówki plażowej. Hala była ta sama co dziś, ale przybyło sal gimnastycznych przy szkołach gdzie uczy się podstaw siatkówki, tylko czy sie uczy ? Bardziej niż brak hali doskwiera brak funduszy. Sama CMC nie jest w stanie utrzymać drużyny w pierwszej lidze.

Nostradamus, 17.04.2024 22:07

@bonifacy przypomnę Ci. Skończył się właśnie 11 sezon MKS-u w drugiej lidze od czasu awansu z trzeciej. 6 razy MKS kończył zmagania w rundzie zasadniczej, 4 razy w turniejach półfinałowych i 1 raz w turnieju finałowym. Gołym okiem widać że siatkówka w Andrychowie przestała się rozwijać. Na pewno ma na to wpływ brak nowoczesnej hali sportowej jak i jakichkolwiek planów lub strategii jak wywalczyć awans do 1 ligi.

MrWilson, 17.04.2024 21:12

@bonifacy masz rację - szkoda. Jeśli w szkołach nie będzie nauczycieli wf, którzy chcą coś zrobić z dzieciaki a nie tylko rzucić piłkę i grajcie to będzie coraz słabiej. Nie mówię już o hali z prawdziwego zdarzenia, ale tutaj wymagana jest raczej zmiana rządzących, bo obecni mieli tyle czasu i nawet błota na parkingu koło hali nie udało się im usunąć a co dopiero wybudować halę ... pozostawiam do zastanowienie się w ramach wyborczej niedzieli ;)

bonifacy, 17.04.2024 20:48

Szkoda.Juz nawet zapomniałem które to podejście do tej pierwszej ligi.Bez konkretnych nakładów finansowych i bez infrastruktury sportowej za rok to samo ,za dwa,za trzy ........

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama