reklama
reklama

Kęty mają sobotnią atrakcję dla aktywnych

Sport, Wiadomości, 27.04.2023 14:25, NEWSY CZYTELIKÓW
W sobotę rano już dziesiąte takie spotkanie.
Kęty mają sobotnią atrakcję dla aktywnych
W każdą sobotę w Parku Lipowym w Kętach odbywa się parkrun. Jest to wydarzenie angażujące lokalną społeczność do aktywności fizycznej. Udział w park runie jest bezpłatny i opiera się o zaangażowanie wolontariuszy.

Inicjatywa PARKRUNów wywodzi się z Wielkiej Brytanii. W różnych lokalizacjach w całej Europie o godzinie 9.00 ludzie biegną, spacerują, chodzą z kijkami. Dystans: km.

Jak informują nas organizatorzy, w najbliższą sobotę (29.04) odbędzie się już dziesiąta edycja kęckiej akcji. Początek o godz. 9:00 w Parku Lipowym.

Uczestnictwo jest bezpłatne, ale przed pierwszym udziałem wymagana jest rejestracja. Więcej informacji: https://www.parkrun.pl/parklipowy/

foto: facebook.com/parkrunparklipowy
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama